Navštivte nás na Facebooku
Český Krumlov
7. místo ve své třídě
Tisková Zpráva č. 13/2015, 30.05.2015

Tisková Zpráva č. 7/2015, 22.04.2015
Vítejte na stránkách Rally Teamu ROTO Plzeň.

Rally Team ROTO Plzeň byl založen v roce 1994. Patří mezi nejstarší české aktivní uskupení zabývajícím se motoristickým sportem. Za téměř dvacet let získal Rally Team ROTO Plzeň několik titulů mistrů České republiky v automobilových soutěžích i rallysprintech, nepočítaně celkových vítězství v jednotlivých třídách vypsaných v domácím šampionátu. V řadách týmu ROTO Plzeň se vystřídaly desítky jezdců a spolujezdců, včetně reprezentantů a mistra Evropy. Kromě samozřejmé snahy o špičkové výsledky preferuje především podporu mladých a perspektivních jezdců, kterým materiálně i morálně pomáhá.AKTUÁLNĚ

Bratři Szejovi ukázali své drápy v zavodě Český Krumlov!

ROTO GK Forge Rally Team s řidičem Jaroslavem Szeja a navigátorem Martinem Szeja připisují na své konto 2. Kolo Mistroství ČR. Stupnie vítězu byly hodně blízko, posádka ukázala že v předchozím závodě, kde dosáhli na stupně vítězů, nebylo jen pouhou náhodou.

Po prvních dvanácti rychlostních zkouškách nic nenasvědčovalo tomu co mělo teprve přijít, třináctá rz se neukázala jako nešťastná a získané vedení bylo ztacené. Jak dříve informovali náš team závodnici a účastnici dřívějších závodu, tenhle jse měl lišit náročnosti od ostatnich závodu a taky se tak dělo.

První místo po 12 rztách bylo zásluhou rychlé a bezkompromisní jízdy –říká jasně Martin Szeja. Drželi jsme jsi stále tempo a bohužel jedna ze zatáček nás převezla, nanesené bláto na vozovce nás vyneslo ze zatáčky. Za pomocí fanoušků stojicích kolem trati, se nám povedlo vrátiti zpátky do závodu ikdyž z šesti minutovou ztrátou, kterou už nešlo dohnat. Chtěl bych hodně poděkovat Sebastianovi Fryczovi, který nás opět doprovázel v závodě a zjišťoval cenné informace, co se děje celkově na trati.

Nepříznivé počasí trápilo nejen nás, nepřetržitý déšť napomohl vyjetí z trasy nejednému závodnikovi včetně naší posádky, naštěstí se nám podařilo vrátit do závodu a dojet úspěšně do cíle – říká Jarosla Szeja. Dosud neznané trasy, spousta serpentin a defektů udělalo s tohodle závodu pro náš nesmírně těžkou zkoušku pro celý team. Mechanici ROTO.cz opět ukazali svou zdatnost a parádně připravili závodní vůz, patří Vám ohromné diky!! Také velké poděkování naším věrným , již znaným sponsorům: GK Forge, SATJAM, Eurogold a Minimax.

ROTO GK Forge Rally Team dokončil tento závod na 7. místě ve své třídě a v celkovém pořadí jsou na 22. místě.

Již za tři týdny čeká bratří Szejů další závod v mistroství ČR a to na závodě Agrotec Petronas Rally 19-20 června 2015 v Hustopečích.