Originální příslušenství NISSAN

Nabízíme široký sortiment příslušenství pro Váš vůz a jeho profesionální montáž.

Služba, které můžete důvěřovat

Můžete v klidu odpočívat, když víte, že váš Nissan dostane skvělé díly i služby, které jsou navrženy exkluzivně pro váš vůz.

Chcete-li si upravit vůz podle svého vkusu, ochránit jej proti drobným nehodám, kterým se v běžném životě jen těžko vyhnete, nebo plně využít jeho přepravní kapacitu, v nabídce originálního příslušenství Nissan naleznete vše, co potřebujete.

Náš sortiment originálního příslušenství a doplňků byl vyvinut podle jakostních norem Nissan – stejných jaké používáme pro naše automobily. Tyto výrobky byly vyvíjeny společně s vozy a jsou konstruované přímo pro ně, takže dokonale padnou a dlouho vydrží.

Ať již hledáte styl či ochranu, pohodlí nebo praktičnost, naše dopňky a příslušenství všechny tyto požadavky splňují a přinesou vám jedinečný a skutečně osobní požitek z jízdy.

Zastavte se u nás a společně vše probereme. A až se rozmyslíte, můžete se spolehnout na kvalitní práci našich zkušených techniků.

Pokud doplňky a příslušenství koupíte společně s vozem, vztahuje se na ně stejná záruka a mohou být zahrnuty do Vašeho finančního schématu.

Roto Plzeň - Nissan