Servis obytných vozů

ROTO Plzeň s.r.o. - Autorizovaný servis vozů Weinsberg, Knaus

Vestavba Vestavba
Polointegrované Polointegrované
Integrované Integrované
Alkovna Alkovna
Obytné přívěsy Obytné přívěsy

Zajišťujeme

Rychle a spolehlivě

01.

Záruční servis

Zajistíme veškeré druhy záručního servisu v technologicky vyspělém servisním středisku ROTO Plzeň.

02.

Pozáruční servis

Postaráme se o váš vůz i po uplynutí záruční doby tak, aby vás obytný vůz vždy spolehlivě dovezl do cíle vaší cesty.

03.

Doplňky a náhradní díly

Vybavíme váš obytný vůz originálními doplňky pro zlepšení cestovatelských zážitků i pro zvýšení komfortu cestování.

Servisní centrum obytných vozů: Je vyhledávaným servisním místem, známým vysokou odbornou úrovní a kvalitou poskytovaných opravárenských služeb. Dlouhodobě se specializujeme na servis obytných vozů značek Weinsberg & Knaus. Jsme připraveni vyřešit každý technický problém na Vašem obytném autě. Jsme autorizovaným servisem obytných vozů značek Weinsberg a Knaus pro které zajišťujeme záruční a pozáruční servis Naše servisní centrum nabízí vysokou úroveň!

Hlavní oblasti servisních služeb: Servis obytných vozů | servis a opravy poškozených obytných vozů po dopravní nehodě | Pravidelné servisní prohlídky a sezónní kontroly pro zajištění spolehlivosti vozidla / Renovace nebo rekonstrukce obytných částí obytných vozů | Prodej, montáž doplňků a instalace nadstandardního vybavení | Opravy vybavení, spotřebičů, rozvodů apod | Pravidelné servisní prohlídky a sezónní kontroly. Vše rychle a spolehlivě.

Pro zajištění dlouhodobé spolehlivosti a bezpečnosti vyžadují obytné vozy a karavany pravidelnou servisní péči. Jde o důležitou zásadu, která prodlužuje celkovou životnost vozidla, udržuje jeho hodnotu a minimalizuje možná rizika úplného opotřebení namáhaných dílů. Pomocí prohlídky předejte zbytečným zklamáním a starostem, zejména před odjezdem na zahraniční dovolenou. Váš obytný vůz nebo karavan pečlivě zkontrolujeme, provedeme nezbytnou servisní údržbu a opravy zjištěných závad. Neváhejte a objednejte se ještě dnes! Oblíbenou a užitečnou servisní službou jsou předsezónní technické kontroly obytných vozů.

Kontakty

Adresa:

Roto Plzeň s.r.o. - Folmavská 4, 301 00 Plzeň

Společnost ROTO Plzeň s.r.o., Folmavská 4, 301 00 Plzeň, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl C, vložka 6801, IČ: 64357619, DIČ: CZ64357619

E-mail:

info@roto.cz

Otevírací doba:

pondělí - pátek: 08:00 - 18:00
sobota: 09:00 - 13:00

Napište nám

Adresa

ROTO Plzeň s.r.o.
Folmavská 4 
301 00 Plzeň

Kontakty

Email: info@roto.cz
Telefon: +420 377 221 588
Telefon: +420 377 226 024
Telefon: +420 602 473 505